Konferencja Branżowa OIGN

Szanowni Państwo

Członkowie Ogólnopolskiej Izby Gospodarki Nieruchomościami

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na Konferencję Szkoleniową Ogólnopolskiej Izby Gospodarki Nieruchomościami, która odbędzie się w dniach 21-22 września 2023 roku w pięknym Sopocie. Wydarzenie to będzie skupiać się na innowacjach w gospodarce nieruchomościami, rozwiązaniach proekologicznych, odnawialnych źródłach energii oraz zmianach w przepisach prawa.

Pragniemy Państwa poinformować, że rejestracja na konferencję jest już otwarta, a formularz zgłoszeniowy oraz program znajdują się w załączniku. Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia swojego udziału, aby mieć pewność miejsca na tym prestiżowym wydarzeniu, jako że liczba miejsc jest ograniczona.

Jako organizatorzy, chcemy zapewnić Państwa, że konferencja nie tylko dostarczy wartościowych informacji, ale również będzie okazją do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Dodatkowo, dla uczestników przewidujemy uroczystą kolację z DJ-em, która stworzy niepowtarzalną atmosferę i umożliwi swobodną integrację.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących konferencji, prosimy o kontakt z naszym biurem pod adresem biuro@oign.pl.

Nasz zespół chętnie udzieli wszelkich informacji i pomoże w rozwiązaniu ewentualnych wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Szkoleniowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarki Nieruchomościami.

Bądźcie częścią tego unikalnego wydarzenia i czerpcie korzyści z wiedzy i możliwości networkingowych, które niesie ze sobą.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd OIGN

Biuro Obsługi OIGN